Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

YAT 1

istanbul boğazı yat kiralama
Yat 1 Özellikleri

İstanbul Boğazı Yat Kiralama


   Yatlarımız bağlı olduğu Arnavutköy, Bebek veya Kuruçeşme iskelesinden veya  Anadolu yakası Kuleli askeri lisesi önünden ektra ücret talep etmeden alım yapabilir. Ancak çok daha uzak mesafede olan Kadıköy, Kalamış, Üsküdar, Beykoz, Beşiktaş, Ortaköy, Kabataş, Eminönü, İstinye ve Tarabya gibi yerlerin kullanılmasını isteyen misafirlerin uzaklık mesafesine göre ilave ücretler ödemesi gerekecektir.

  İskele ve marina gibi palamar ücretinin istendiği yerden hareket etmek ya da turu bitirmek isteyenlerin buralarda ödenmesi gereken ücreti ödemeleri gerekmektedir. Soğuk ve yağışlı havalarda şeffaf branda yardımıyla tamamen kapatıldığı için olumsuz hava koşullarına sahip aylarda da organizasyonlar sorunsuz şekilde düzenlenebilmektedir.

 

Yat Kiralama Ve Mavi Yolculuk

  Kış aylarında da en az yaz aylarındaki kalitede hizmet verebilen yatlarımız 12 ay süresince gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz. Özel günlerden, küçük partilere; arkadaş ve sevdiklerinizle yapacağınız organizasyonlar için dizayn edilmiş konforlu yatımız size kaliteli hizmet sunarak keyifli zaman geçirmeniz için dizayn edilmiştir.

 Firmamızın hizmeti  olan İstanbul Boğazı yat kiralama ve mavi yolculuk için en iyi seçeneklerden biridir. Karayolu ile ulaşmanın mümkün olmadığı çok sayıda koyu, tekne ile ziyaret edebilir ve bu eşsiz koylarda yüzme molaları verip berrak sularının tadını çıkarabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi arayın?