Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

YAT 1

YAT 1 ÖZELLİKLERİ

   Bağlı olduğu Arnavutköy iskelesinden veya  Anadolu yakası Kuleli askeri lisesi önünden extra ücret talep etmeden alım yapılabilir.Ancak çok daha uzak mesafede olan Kadıköy, Kalamış, Üsküdar, Beykoz, Beşiktaş, Ortaköy, Kabataş, Eminönü, İstinye ve Tarabya gibi yerlerin kullanılmasını isteyen misafirlerin uzaklık mesafesine göre ilave ücretler ödemesi gerekecektir.Kapasitesi maksimum 15 kişidir.12 kişi yemekli oturma düzenine sahiptir.Kokteyl servisi olarak da 15 kişiye kadar hizmet verebilir.

  İskele ve marina gibi palamar ücretinin istendiği yerden hareket etmek ya da turu bitirmek isteyenlerin buralarda ödenmesi gereken ücreti ödemeleri gerekmektedir.Soğuk ve yağışlı havalarda şeffaf branda yardımıyla tamamen kapatıldığı için olumsuz hava koşullarına sahip aylarda da organizasyonlar sorunsuz şekilde düzenlenebilmektedir.

  Kış aylarında da en az yaz aylarındaki kalitede hizmet verebilen yatı 12 ay süresince gönül rahatlığıyla kiralayabilirsiniz. Özel günlerden, küçük partilere; arkadaş ve sevdiklerinizle yapacağınız organizasyonlar için dizayn edilmiş konforlu yatımız size kaliteli hizmet sunarak keyifli zaman geçirmeniz için dizayn edilmiştir.

Call Now ButtonBizi arayın?