Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Sıkça Sorulanlar

En az kiralama süresi ne kadardır?

En az kiralama süresi 2 saat olarak planlanmıştır. Satın alırken isterseniz paket süresine ilave saat satın alabilir veya teknenin müsaitlik durumuna göre anlık olarak sürede değişiklik yapabilirsiniz.

İstediğimiz vakitte kiralama yapma şansımız var mı?

Tabi ki istediğiniz saatte kiralama yapabilirsiniz. Yılın her günü ve günün her saati sizlere hizmet vermek bizleri mutlu edecektir.

Nerelerden bizleri alabilirsiniz?

Hareket ve bitiş yerleri normal şartlarda yatların bağlı oldukları Avrupa yakasında Bebek Arnavutköy Anadolu yakasında Kuleli Askeri Lisesi önünden alım yapılabilir.Ancak daha uzak mesafelerden alım yapılacaksa fiyat farkı ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücrete tabi olan yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler bu bölgelerde ki talep edilen palamar ücretini vermelidir.

Tur boyunca nereleri gezebiliriz?

Boğaziçi kalkışlı turlarımızda etkinlik süresine göre Avrupa yakasında Yeniköy ile Beşiktaş, Anadolu yakasında da Beykoz ile Üsküdar kıyıları arası gezilmektedir. Tur süresi 4 saat ve üzeri olacaksa boğazda kalmak şartıyla güzergah biraz daha uzatılabilir.

Rezervasyon için ne yapamalıyız?

Rezervasyon için site üzerinden ilgili etkinlikle alakalı rezervasyonunuzu oluşturduktan sonra havale ile ödeme yapabilirsiniz. Ödemeniz gereken toplam ücretin %25’ini firmamıza kaparo olarak göndermeniz gerekiyor. Ödemeyi havale ile banka hesabımıza yatırabilirsiniz ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Yaz aylarında yatlara olan talep yoğunluğunu göz önünde bulundurarak rezervasyon işlemi için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini belirtmek isteriz.

Ne kadar öncesinden rezerve yapmam gerekiyor?

Ne kadar erken yaparsanız o kadar sağlıklı olur. Yaz ayları ve özellikle hafta sonu günleri yatlar yoğun çalıştığı için aylar öncesinden bile rezervasyon aldığımızı bilmenizi isteriz. Beğendiğiniz yatı müsait durumda yakalamak için mümkün olan en kısa süre içinde firmamızla iletişime geçip kaparo göndererek rezervasyon yapabilirsiniz.

Kiralamak istediğim yatı önceden görebilir miyim?

Evet, görebilirsiniz. Firmamızdan öncesinden bilgi alarak tüm yatları bağlı olduğu yerde görebilirsiniz.

Kaptan ve yakıt ücreti ödeyecekmiyiz?

Hayır. Kaptan ve yakıt için ekstra ücret ödemeniz gerekmez.

Kapalı alan var mı?

Evet, güneşli havalarda açık olan teknelerin arka kısmındaki havuz yağışlı ve soğuk havalarda şeffaf branda ile tamamen kapatılarak olumsuz hava koşullarından etkilenilmesi önlenir.

Süsleme yapıyormusunuz?

Evet, yapıyoruz. Ancak özel süsleme talepleri için ekstra ücret ödenmesi gerekiyor. Yatlar, standart masa örtüsü ve düzeni ile birlikte ücretsiz olarak kullanıma sunulur. Yat ve masanın özel süslenmesi talepleri için ekstra ücretler ödenmesi gerekir. Ancak arzu eden müşteriler süsleme işlemini yata zarar vermemek şartıyla kendileri de diledikleri gibi yapabilirler.

Ses sistemi mevcut mu?

Tabi ki. Tüm yatlar eğlence ihtiyacınızı karşılayabilecek kalitede ses sistemine sahiptir. Ses sistemini kullanmak için herhangi bir ücret ödemezsiniz. Dinlemek istediğiniz özel şarkılar varsa bunları yanınızda getirerek ses sistemine bağlayarak dinleyebilirsiniz. Ekstra ücret ödeyerek canlı müzik, fasıl hizmeti alabilirsiniz. Ya da canlı müzik , fasıl ekibini beraberinizde ekstra ücret ödemeden getirebilirsiniz.

Yemek menülerinde neler mevcut?

Yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara menüsü veriyoruz. 4-5 çeşit soğuk meze, ana yemek, salata, mevsim meyveleri ve alkolsüz içecekler menüde yer alıyor. Kokteyl menüsü isteyenler için de zengin karışık kuru yemiş, karışık mevsim meyveleri, cips çeşitleri ve talep olursa salatalık ve havuç söğüş ile alkolsüz içecekler ikram ediyoruz. Ya da sizlerin istediği şekilde bir menü hazırlayabiliriz.

Kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyuz?

Evet kredi kartı ile ödeme alabiliyoruz ancak ödemenin tamamını rezervasyonun yapılacağı gün ödemeniz gerekiyor. Eğer ödeme nakit olur ise organizasyon ücretinin %25’ini banka hesabımıza Havale/EFT yolu ile de gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilir kalan ödemeyi organizasyon esnasında yapabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi arayın?