Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar
yatta kahvaltı turu

Yatta Kahvaltı Turu

yatta kahvaltı turu

 Yatta Kahvaltı Turu

 İstanbul Boğazı’nda Yatta kahvaltı turu fiyatları ile uygun maliyetlerde özel manzarasıyla Görkemli bir Boğazda Kiralık yat hizmetini size sunduğumuz gibi güzel havasıyla sevdiğiniz dostlarınızla veya özel misafirlerimize sakin bir ortamda güzel bir yatta kahvaltı verme imkanı sizlere sunuyoruz.Harika bir gün geçirmek istiyorsanız yatta kahvaltı turu aktivitemizi mutlaka incelemelisiniz.

Yatta kahvaltı turu ile şehir hayatının stresinizi üzerinizden atacak ve denizle güneşin de tadını çıkaracaksınız. Eğer rahatlamak istiyorsanız, yatta kahvaltı turu aktivitemize mutlaka katılmalısınız.

 Teknede Kahvaltı Turu

Teknede Kahvaltı turu organizasyonunda masanızda ki kahvaltının lezzetine varırken aynı zamanda  boğaz manzarası ve havası ruhunuzu rahatlatacak. Manzarası ile Dünya’da eşsiz olan İstanbul boğazı hafta sonu gözünüze daha da hoş görünecek.

 Hele ki birde Teknede kahvaltı turuna çıktığınız gün Güneş size gökyüzünden gülümsüyorsa o gün hiçbir şey moralinizi bozamayacak demektir. Tüm isteklerinizi sorunsuz bir şekilde karşılamak için özel eğitimli personelimiz kusursuzca sizinle ilgileniyor olacak.

 Boğaz’da bir çayın keyfi hiçbir şeye benzemiyor diyenlerdenseniz eğer boğazda teknede kahvaltı turu sizin için ideal bir etkinlik olacaktır.

yatta kahvaltı turu menüsü
yatta kahvaltı turu menüsü
Call Now ButtonBizi arayın?