Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Yatta Evlilik Teklifi

Sevdiğinize Boğaz Köprüsü'nde unutumayacağı bir an yaşatmak istemez misiniz ?

Size dillerden düşmeyecek bir yatta evlilik teklifi teklifimiz var! Hayatınızı paylaşmak istediğiniz kadına hayatının en güzel teklifini yapma fırsatı veriyoruz. Teknede evlenme teklifi yapabilirsiniz.

 Üstelik boğaz köprüsüne istediğiniz kelimeleri lazerle yansıtılarak ve volkan eşliğinde.. Sevdiğiniz kadına unutulmaz anlar yaşatarak, dünya evine girme yolunda önemli bir aşama kaydedebilirsiniz.

 Her evlilik teklifi güzeldir ancak yatta evlilik teklifi eşsizdir! Dünyada eşi olmayan bir boğazda evlenme teklifinize tarihi yalılar şahitlik yapacak  gizemli köşkler yatta lazerli evlilik teklifi sözüne alkış tutacak. Martılar bile bu anı imrenerek izleyecek!

 Sıra dışı evlilik teklifini gerçekleştirmek için her zaman sizlere rehber olmaya hazırız.. Sizler için hazırlamış olduğumuz Yatta evlilik teklifi paketlerini inceleyebilir detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.

 Bu paketlerimiz iki kişiye özel hazırlanmıştır.İstediğiniz paketi seçip yatların uygunluk durumlarına göre rezerve yaptırabilirsiniz..

 

 

Call Now ButtonBizi arayın?