Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Yatta Evlilik Teklifi

 

 Yatta Evlilik Teklifi

 Size dillerden düşmeyecek bir yatta evlilik teklifi teklifimiz var! Hayatınızı paylaşmak istediğiniz kadına hayatının en güzel teklifini yapma fırsatı veriyoruz. Teknede evlenme teklifi yapabilirsiniz.

 Üstelik boğaz köprüsüne istediğiniz kelimeleri lazerle yansıtılarak ve volkan eşliğinde.. Sevdiğiniz kadına unutulmaz anlar yaşatarak, dünya evine girme yolunda önemli bir aşama kaydedebilirsiniz.

 Her evlilik teklifi güzeldir ancak yatta evlilik teklifi eşsizdir! Dünyada eşi olmayan bir boğazda evlenme teklifinize tarihi yalılar şahitlik yapacak  gizemli köşkler yatta lazerli evlilik teklifi sözüne alkış tutacak. Martılar bile bu anı imrenerek izleyecek!

 Sıra dışı evlilik teklifini gerçekleştirmek için her zaman sizlere rehber olmaya hazırız.. Sizler için hazırlamış olduğumuz Yatta evlilik teklifi paketlerini inceleyebilir detaylı bilgi ve rezervasyon için iletişime geçebilirsiniz.

 Bu paketlerimiz iki kişiye özel hazırlanmıştır.İstediğiniz paketi seçip yatların uygunluk durumlarına göre rezerve yaptırabilirsiniz..

 

İstanbul Boğazı’nda Evlilik Teklifi

Yatta evlenme teklifi sevdiğiniz kişi ile baş başa ya da yakın dostlarınızın da sizlere eşlik edebileceği, birbirinden şık ve lüks yatlarımızda lazer gösterisi, havai fişek atışları gibi çok özel sürprizler ve muazzam boğaz manzarası eşliğinde evlilik teklifinizi unutulmayacak bir hatıraya dönüştürüyoruz. Her bütçeye uygun İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi paketlerimiz sayesinde bütçenize uygun seçimler yapabilir, tercihinize göre fiyat hesaplayıcı kullanarak kendi evlilik teklifi paketinizi oluşturun. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak isterseniz, havanın karardığı saatler evlilik teklifi organizasyonu için uygun olacaktır. Başlangıç saatinden itibaren yatlarımız Boğaziçi’de seyir halinde Asya ve Avrupa yakası kıyılarını gezinti yapacaktır. Yatlarımız’da uzman ses sistemleri bulunuyor, seyir esnasında şarkılar çalarak romantik saatler yaşamanızı sağlayacağız. Tercihinize göre evlilik teklifi yemekli, kokteyl ikramlar eşliğinde ya da yemeksiz organizasyon talep edebilirsiniz. Yatta evlilik teklifinin ardından anlaşılan süre sonunda başlangıç yapılan iskelede turumuz tamamlanır. Boğaziçi’de iskelesi olan hotel, cafe, bar ve restoranlardan yolcu alımı yapabiliriz.

İstanbul Boğazında Evlilik Teklifi Organizasyonu Nasıl Yapılır?

 Organizasyon günü İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi yapacağınız bayan anlaşma yapılan saatlerde önceden belirlenen iskeleye getirilir, yaratıcı olun bahaneler bularak sürprizi bozmayın. Anlaşma yapılan saatte yatımız önceden belirlenen iskeleye yanaşıp, ekibimiz tarafından senaryolu evlilik teklifi icabı yatımıza davet edilebilirsiniz. Davetimize icap etmeniz durumunda yatımız hareket edecektir. Evlilik tekliflerine özel olarak hazırladığımız masa süslemeleri sürpriz yapılacak bayan kendisi için hazırlanan özel bir program olduğunu anlayacak. Sürprizlere açık olun…

İstanbul Boğazında Evlilik Teklifi Organizasyon

 Her şey dahil İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi paketleri fotoğraf ve video çekimleri, klip yaptırarak evlenme teklifinize özel video hazırlayabiliriz. Başlangıç anından itibaren fotoğrafçı sizlerle yakından ilgilenerek en güzel pozlar için sizleri yönlendirecek. Başlangıç anından itibaren 15 dk. Sonra yemekler servis yapılıyor. Yatımız bu süre içerisinde Boğaziçi’de gezinti halinde olacaktır. Kiralama süresine göre gezinti süresi uzun tutularak ekstra yapılacak hizmetler belirli aralıklarla gerçekleşir. Yemeğin sonrasında yatımız evlenme teklifi yapacağınız Boğaz köprüsüne doğru seyreder. Ekibimiz sizleri yatımızın ön kısmına davet edecektir, Hazır olun o an geldi! Yatımızın ön kısmına geldiğinizde anda önceden göndereceğiniz yazı lazer cihazlarımız ile Boğaz köprüsü altında yansıtılacak. Benimle evlenir misin? yazısı yazdığında diz çöküp yüzüğü takabilirsiniz.

Evlilik Teklifi

 Aynı yastığı paylaşmayı düşündüğünüz kişiyi buldunuz ve hayatınızın en özel kararını verdiniz…  Fakat eminiz ki kafanız çok karışık. Nerede, nasıl, ne şekilde olacağına karar veremiyorsunuz… Belki de sevgilinizin nasıl bir tekliften hoşlanacağını bilmiyorsunuz ve tepkisinden korkuyorsunuz, size bu konu da sürpriz uzmanlarımız her konu da yardım edebilir. Onun nelerden hoşlandığı yâda hayalinde nasıl bir evlilik teklifi anı yaşamak istediğini sizinle birlikte planlar.

Evlilik Teklifi ve Sürpriz Organizasyonlar

Belki bir teknede İstanbul’un kalabalığında ama Boğazın sessizliğinde bir evlilik teklifi, belki bir alışveriş merkezinde yâda restoranda, bunlar bana yetmez daha görkemli ve ihtişamlı olsun istiyorsanız… Kız Kulesinde, Galata Kulesi’nde, Çırağan Sarayında, hatta yurtdışında. 

 Belki de göklerde olmak istiyorsunuz helikopterde, veya İstanbul’un en yüksek binasının terasında… Bütçenize uygun bunun gibi pek çok alternatif mekân ve değişik senaryolar hazırlayabiliriz. Sektördeki uzun yılların getirmiş olduğu deneyimimizle sizlerin yanınızdayız…. Şimdi evlilik teklifi Sürprizleri için buradan sizin için hazırladığımız bir paketi seçebilir. Veya hayalinizi bizi arayarak paylaşıp gerçeğe dönüştürebilirsiniz.

Evlilik Teklifi Organizasyon Firmamız

 Her etkinlik bizler için bir projedir. Süreci böyle değerlendirince, firmamız ve firmamızda çalışan uzman kadromuzu oluşturan personellerimiz için, Projelendirme, Bütçelendirme, Tasarım & Tedarik, Planlama, Operasyon, Ölçme & Değerlendirme ve Raporlama bizler için dünyanın en keyifli uğraşları oluyor. Hayal ettiğiniz her proje gerçekleştirilebilir. İşte bu sebeple her işe uzman bir bakış açısıyla yaklaşıyor, genç ve dinamik ekibimiz ile kişiye, kuruma ya da etkinliğe özel konsept ve tasarımlarımızla yaratıcı çözümler üretiyoruz. Kısaca şöyle söyleyelim; siz yalnızca kimleri davet edeceğinize karar verin, gerisini bizlere bırakın. Hayalini kurduğunuz evlilik teklifi için bizlere başvurarak sizlere uygun olarak hazırladığımız bir çok evlilik teklifi paketini inceleyebilir ve kararınızı verebilirsiniz.  Evlilik teklifi organizasyonu ve fiyatları için hemen bize ulaşın.

Boğazda Lazerli Kutlama

Özel günlerinizde sizin ve sevgilinizin adını Boğaz Köprüsü’nün altına lazerle yazarak aşkınızı taçlandırıyoruz. Romantik bir gecede, mum ışığının aydınlattığı teknede, İstanbul Boğazı’nın eşsiz güzellikleri eşliğinde, şehrin ışıkları gözlerinizde parlarlarken beklenmedik bir anda boğazda lazerli kutlama ile sevdiğinizin adını köprüye yazıyoruz.

Baş başa geçireceğiniz özel kutlama akşamının en özel anlarından bir tanesi olan lazerle köprüye isim yazma belki de hatıralardan silinmeyecek; bambaşka ve özel bir heyecana tanıklık edeceksiniz.

Boğazda Lazerli Kutlama Organizasyonu 

Boğazdaki kutlamalarında en çok tercih edilen sürprizlerden bir tanesi olan Boğazda lazerli kutlama ile firmamızın birikimleri ile en güzel şekilde anı yaşayın…

Sevdiğiniz ve dostlarınız ile kutlama yaparken beklenmedik bir anda, boğazın ortasında sevgi sözcüklerinizi, kutlama mesajınızı ve duygularınızı köprünün altına yazıyoruz. Size yalnızca sevdiğinizin gözlerindeki sevinci seyretmek, bizlere de lazer gösterisini ve sizi yani bu özel anları video ile ölümsüzleştirmek kalıyor. 

Boğazda Lazerli Kutlama Hizmeti

Deneyimli ekibimiz misafirleriniz ile yakından ilgilenerek keyif almalarını sağlayacak. Boğazda lazerli kutlama organizasyonu hatıralarınıza yenisini ekleyerek unutamayacağınız bir gün yaşatacak. Önceden hazırlayacağınız özel günler ile alakalı olan mesajınızı, Boğaz köprüsü altında hareketli gifler ve renkli yazılarla yansıtıyoruz. Lazer cihazlarımız ile hayatta en çok önem verdiğiniz aileniz, dostlarınız veya sevdiğiniz kişiye kelimelerle ifade edemediğiniz cümleleri, Boğaz köprüsü altında 10 dk. Sürecek olan lazer gösterisiyle görsel şova dönüştürün. Sürprizlerle başlayacak olan yattaki kutlama organizasyonu özel günler ile alakalı olan lazerle mesajı asla hafızalardan çıkmayacak. Uzakta yaşamakta olan sevdiklerinize özel günlerinde videolu lazerli kutlama mesajı gönderebiliriz. Organizasyon saatleri müşterinin talebine göre uzatılabilir. Süre uzatmalarda ilave edilecek fiyat farkı ayrıntıları için bizimle iletişim kurunuz.

Evlilik Yıldönümü

Sürpriz yapmayı başlı başına uzman bir iş olarak ele alıp, özgün, yaratıcı ve kişiye özel yaklaşımlarla, organizasyon sürecine değişik bir bakış açısı getiriyoruz. Biz insanları mutlu ederek mutlu olmayı amaç ediniyor ve doğrultuda evlilik yıldönümü projelerimize yön veriyoruz.

Evlilik Yıldönümü Sürprizi

 Biz sürprizler yapıyoruz. Çünkü, kendine sürpriz yapıldığında, sevinmeyecek, mutlu olmayacak insan yoktur diye düşünüyoruz. Fakat günlük koşuşturma içinde o kadar çok çalışmaktayız ki, esasında sevdiklerimiz için çalıştığımızı unutuyor ve bir çok şeyi ya geçiştiriyor veya önemsemiyoruz. Hayatın bizlere sunmuş olduğu güzellikleri görmeyi ve yaşamayı unutuyoruz. Birilerini mutlu ederek, mutlu olmayı, sevdiklerimiz için emek harcamayı, detayların ne kadar değerli olduğunu, minicik sürprizlerin, yüzümüzde kocaman bir gülümseme yaratabildiğini unutuyoruz, bir çok şeyi unutmaya başladığımız gibi…

Evlilik Yıldönümü Organizasyonu

Bizim temel ilkemiz, evvela, vermiş olduğumuz her hizmetin a’dan z’ye kişiye özel olmasıdır. Her organizasyonu ve organizasyon içerisindeki her hediyeyi bütünüyle size göre hazırlanıyoruz. Ve tüm bunları “Gizlilik esastır” diyerek, isteğiniz üzere sır gibi saklıyor, bir peri gibi görünmez oluyoruz. Çünkü, bizler için başrol oyuncusu sizsiniz. Sizin günün en düşünceli, en romantik, en harika, en yaratıcı kişisi olmanız ,bizler için reklam tanıtım ve tanıtımdan çok daha önemlidir. Önemli olan tek şey, size hayatınızın, sürprizlerle renklenmiş, ince detayları asla unutulmamış, çok uzman ama bir o kadarda doğal, en mutlu yatta evlilik yıldönümü gününü yaratmak ve yaşatmaktır.

 


 

 


 

Boğazda Yemekli Tur

İstanbul Boğazı’nda 3 saatlik bir tekne turu ile Türk mezelerinin lezzeti eşliğinde 2 kıta arasında Boğaz’da yemekli tur yolculuğuna çıkın. Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma anıtları hayretle seyrederken, halk dansları ve dansöz gibi eğlencelerin keyfini çıkarın.

Boğazda Yemekli Tur Hakkında Genel Bilgiler

Boğaz’da yemekli tur için kullanılan Tüm teknelerimize tekerlekli sandalyeyle erişilebilir. Lüks bir yatta, farklı  menüler ile Türk yemeğinin tadını çıkarın. İstanbul Boğazı’nda, Asya ve Avrupa arasında bir tekne gezisine çıkın. Geleneksel halk dansları ve müzik performanslarını seyredin. Tekne ile Boğaz Köprüsü’nün altından süzülün. Osmanlı sultanlarının yazlık saraylarını görün. Akşamları ışıl ışıl olan minarelere hayran kalın.

Lüks bir eğlence teknesine binerek, İstanbul Boğazı boyunca dolaşırken Türk mezelerinden ve yemeklerinden oluşan menüler ve içeceklerin tadını çıkarın. İstanbul’un en harika anıtlarının arasından geçerek yol alırken, diğer taraftan da geleneksel eğlenceleri izleyin.

Boğazda Yemekli Tur Organizasyonu

Yolculuğunuza başlamak üzere tekneye transferiniz yapıldıktan sonra, Boğaz’a doğru yelken açmaya başlarken, teknede bir hoşgeldiniz kokteyli ile karşılanacaksınız. Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün altından geçerek, Avrupa ile Asya arasında bir yolculuk yapın.

Boğaz boyunca sıralanan birbirinde güzel tarihi öneme ve doğal güzelliğe sahip Osmanlı eserlerine hayran kalın. Dünyaca ünlü gece kulüplerinden geçerken İstanbul’un efsanevi gece hayatını içinize çekin. Avrupa ve Asya kıyıları boyunca köşkleri ve villaları hayranlıkla seyredin.

Özgün mezeler ve ana yemeklerle bir ziyafet çekerken, Türkiye’nin farklı bölgelerinden canlı müzik ve diğer görsel şölenler ile eğlenmenize devam edin. Kıyıya geri döndükten sonra yaşadığınız muazzam gecenin keyfini sürerek evinize gidebilirsiniz. Boğaz’da yemekli tur organizasyon  detayları, gezilecek güzergah ve merak ettiğiniz sorulara cevap almak için firmamız ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

Yüzük Ölçüsü Nasıl Alınır?

O’na sürpriz evlilik teklifi etme aşamasına geldiniz. Planları yaptınız, hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor. Bir dedektif gibi davranıp nasıl bir evlilik yüzüğü istediğini bile öğrendiniz. İnsanlık için küçük, ama sizin için büyük bir probleminiz kaldı geriye. Acaba müstakbel eşinizin yüzük ölçüsü nasıl alınır?

Çaktırmadan Yüzük Ölçüsü Nasıl Öğrenilir?

Sürpriz evlilik teklifi yapmanın hem zorlu, hem de eğlenceli yanı sürprizi bozmamak! Eğer yüzük ölçüsünü öğrenmeye çalıştığınız anlaşılırsa, bir çuval incir berbat olabilir. Bu yüzden biraz kurnazlık yaparak ve  bazı taktikleri uygulayarak bu sorunu aşabilirsiniz. Peki ama nasıl? İşte çaktırmadan yüzük ölçüsü nasıl alınır için bazı yöntemler:

Yüzüklerinden birini ödünç alın. Elbette ilk akla gelen yöntem, parmağına uyan diğer bir yüzüğünü bir süreliğine ödünç almak. Aslında bu metoda ödünç almak yerine “gizli gizli almak” desek daha doğru olabilir. Çünkü “bana yüzüğünü verir misin?” derseniz sürpriz evlilik teklifini unutun! Bu durumda yapılacak şey belli; ama kolay değil! Yüzüğü ödünç satın aldıktan sonra en doğru yöntem, bir kuyumcuya götürerek hassas ölçüm yaptırmaktır.  

Ortak Yakınlarınızdan Yardım İsteyin

Bu yöntem kulağa kolay geliyor ama riskli. Yardım aldığınız arkadaşınız, sürpriz evlilik teklifi planınız hakkında açık verebilir. O yüzden yardım isterken renk vermeyecek, ağzı sıkı bir arkadaş seçmeye dikkat etmenizi öneririz. Eğer daha önce yüzük hediye etmiş bir yakın arkadaşını veya akrabasını bulabilirseniz, işiniz bir hayli kolaylaşacaktır. Ya da yakın zamanda nişanlanan arkadaşınızdan, yüzüğünü müstakbel eşinize denetmesini isteyebilirsiniz. Yardım edecek arkadaşınızla beraber kendilerine gümüş yüzük seçebilirler mesela… Yaratıcı düşününce çareler tükenmiyor!

Sıradaki yöntem gerçekten beceri gerektiriyor. Yani sürpriz evlilik teklifi yapmak arzu ettiğinizi çaktırmadan konuyu yüzüklere, yüzük ölçülerine getirecek ve ağzından bilgi alacaksınız! Yaratıcı olun. Mesela anneniz veya kız kardeşinize yüzük almayı arzu ettiğinizi, veya yakın arkadaşlarınıza evlilik hediyesi almak arzu ettiğinizi söyleyip kendinden yardım isteyebilirsiniz. Fakat çok dikkatli ve doğal olmalısınız. Yapacağınız en küçük falso, yüzük ölçüsü nasıl alınır konusunda bütün sürprizi bozabilir!

Evlenme teklifi yapacağım gün ve saati seçebiliyor muyum ?

Tabi ki seçebilirsiniz. Lütfen bize belirlediğiniz gün ve saatle ilgili müsaitlik sorun ve rezervasyonuzun gün ve saatinizden eminseniz hemen yerinizi ayırtmanızı öneririz.

Evlenme teklifi yapabileceğim yatları önceden görebilir miyim ?

Haftanın her günü bizi ziyaret edebilir, yatlarımızı görebilir,detaylı bilgi alabilirsiniz.

Yatta evlenme teklifi ederken istediğim şarkıyı çalabilir miyiz?

Evet, hem evlenme teklifi esnasında hem de tüm organizasyon süresince istediğiniz şarkıları dinleyebilirsiniz. Bunun için yanınızda usb getirebileceğiniz gibi bluetooth ile ses sistemine bağlanabilme imkanınız da bulunmaktadır.

Masayı romantik şekilde süslüyor musunuz ?

Talep geldiği takdirde arka havuzdaki masayı siyah ya da kırmızı parlak kumaşla örtüyor, mum ve gül yapraklarıyla sade ama kaliteli bir şekilde süslüyoruz. İsterseniz süslemeyi kendiniz de dilediğiniz gibi yapabilirsiniz..

Fotoğraf ve video çekiyor musunuz ?

Elbette sizler için tarifi mümkün bu duygusal anları ölümsüzleştiriyor,hem masada hem de lazer gösterisi esnasında hiçbir ekstra ücret talep etmeden fotoğraf ve video çekimleri yapıyoruz..

Lazer gösterisi ka dakika sürüyor?

Bu konuda bir kısıtlama yoktur. Tüm istedikleriniz boğaz köprüsüne kelime limiti olmadan kayan yazı şeklinde yansıtabiliyoruz..

 

Call Now ButtonBizi arayın?