Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar
Kumsalda Evlilik Teklifi

Kumsalda Evlilik Teklifi

 Yaz ya da kış olması fark etmeden, sevgilinize kumsalda evlilik teklifi ona olan aşkınızı taçlandırmak, bu çok önemli ve özel anı ölümsüzleştirerek hayatınızı dönüm noktalarından biri haline getirebilirsiniz. Firmamızın organizasyon hizmetleri sayesinde deniz, kumsal ve yıldızlar eşliğinde aşkınızın sonsuzluğu ömür boyu sürecek yolculuğunuzun başlamasına tanıklık edecek… Kumsalda evlilik teklifi organizasyonu ile romantizmin doruklarına çıkarak, kuracağınız aileye ilk adımlarınızı eşsiz bir ortamda atacaksınız.

Bu özel akşamın sizin için unutulmaz olmasını mümkün kılmak için bütün detaylar organizasyon firmamız tarafından, adeta romantik bir filmin senaryosunu gibi büyük bir titizlikle hazırlanmaktadır.

Kumsalda Evlenme Teklifi

İstanbul boğazının eşsiz plajlarında ve sahillerinde,kumsalda evlenme teklifi organizasyonu planlıyoruz. Dilerseniz arkadaşlarınızla birlikte, eş adayınıza evlilik teklifi edeceğiniz bu mutlu günü kutlayabilirsiniz. İsterseniz de, kumsalda sevdiğiniz kişiyle baş başa bir yemek organizasyonu şeklinde, evlilik teklifi organizasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Son zamanların en çok sevilen konseptlerinden olan kumsalda evlilik teklifi organizasyonu için romantik evlilik teklifi organizasyonu paketleri oluşturduk.

 

Sayfayı Paylaş

Bizi takip edin!

Call Now ButtonBizi arayın?