Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar
yemekli boğaz turu

Yatta Yemekli Turlar

 

Boğazda Yemekli Tur

İstanbul Boğazı’nda 3 saatlik bir tekne turu ile Türk mezelerinin lezzeti eşliğinde 2 kıta arasında Boğaz’da yemekli tur yolculuğuna çıkın. Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma anıtları hayretle seyrederken, halk dansları ve dansöz gibi eğlencelerin keyfini çıkarın.

Boğazda Yemekli Tur Hakkında Genel Bilgiler

 İstanbul Boğazı’nda, Asya ve Avrupa arasında bir tekne gezisine çıkın. Geleneksel halk dansları ve müzik performanslarını seyredin. Tekne ile Boğaz Köprüsü’nün altından süzülün. Osmanlı sultanlarının yazlık saraylarını görün. Akşamları ışıl ışıl olan minarelere hayran kalın.

 Lüks bir eğlence teknesine binerek, İstanbul Boğazı boyunca dolaşırken Türk mezelerinden ve yemeklerinden oluşan menüler ve içeceklerin tadını çıkarın. İstanbul’un en harika anıtlarının arasından geçerek yol alırken, diğer taraftan da geleneksel eğlenceleri izleyin.

Boğazda Yemekli Tur Organizasyonu

  Yolculuğunuza başlamak üzere tekneye transferiniz yapıldıktan sonra, Boğaz’a doğru yelken açmaya başlarken, teknede bir hoşgeldiniz kokteyli ile karşılanacaksınız. Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’nün altından geçerek, Avrupa ile Asya arasında bir yolculuk yapın.

 Boğaz boyunca sıralanan birbirinde güzel tarihi öneme ve doğal güzelliğe sahip Osmanlı eserlerine hayran kalın. Dünyaca ünlü gece kulüplerinden geçerken İstanbul’un efsanevi gece hayatını içinize çekin. Avrupa ve Asya kıyıları boyunca köşkleri ve villaları hayranlıkla seyredin.

Özgün mezeler ve ana yemeklerle bir ziyafet çekerken, Türkiye’nin farklı bölgelerinden canlı müzik ve diğer görsel şölenler ile eğlenmenize devam edin. Kıyıya geri döndükten sonra yaşadığınız muazzam gecenin keyfini sürerek evinize gidebilirsiniz. Boğaz’da yemekli tur organizasyon  detayları, gezilecek güzergah ve merak ettiğiniz sorulara cevap almak için firmamız ile iletişime geçerek bilgi sahibi olabilirsiniz.

yatta romantik yemek turu

  Yat turu deniz tutkunlarının hayatının belli dönemlerinde özellikle tatil yörelerinde yaşadıkları bir deneyimdir.İstanbul’da çok başka yatlarda, lüksün zirvesinde bir tekne turu deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Örneğin bir Yemekli Tekne Turu düzenleyebilir, dilerseniz eşiniz, aileniz ve sevdiklerinizle ya da iş ortaklarınızla kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

 Elit bir restoranı sizin için denizin üzerine taşıyor ve üst kalite standartlarında Yemekli Tekne Turu hizmetleri ile sizlere her anı mükemmel tanımlanacak zamanlar vaat ediyor. Üstelik Yemekli Tekne Turu organizasyonunu dilediğiniz rota üzerine veya tercih edeceğiniz bir konum da hizmet alabiliyor ve misafirlerinizle birlikte dünyanın en güzel manzarasının eşliğinde eşsiz lezzetlere ulaşıyorsunuz.

  Yemekli Tekne Turu organizasyonunu dilerseniz küçük gruplar için tercih edebileceğiniz gibi, örneğin şirketinizin moral yemeklerini veya hassas nitelikteki iş toplantılarınızı bu organizasyon dahilinde yapabilirsiniz.

  Yemekli Tekne Turu size özel bir organizasyondur. Bu noktada hizmet standartları size özel belirlenecektir.İçeriğe dair tüm detaylara sizin karar verebilme opsiyonunuz mevcuttur. Bizimle konu hakkında doğrudan kontak kurarak detaylar hakkında daha detaylı bilgi alabilir,uygunluğa göre uygun zaman için rezervasyon yaptırabilirsiniz..

Call Now ButtonBizi arayın?