Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar
Yatta Yemekli Turlar

Yatta Yemekli Turlar

 Yat turu deniz tutkunlarının hayatının belli dönemlerinde özellikle tatil yörelerinde yaşadıkları bir deneyimdir.İstanbul’da çok başka yatlarda, lüksün zirvesinde bir tekne turu deneyimi yaşamaya ne dersiniz? Örneğin bir Yemekli Tekne Turu düzenleyebilir, dilerseniz eşiniz, aileniz ve sevdiklerinizle ya da iş ortaklarınızla kaliteli zamanlar geçirebilirsiniz.

 Elit bir restoranı sizin için denizin üzerine taşıyor ve üst kalite standartlarında Yemekli Tekne Turu hizmetleri ile sizlere her anı mükemmel tanımlanacak zamanlar vaat ediyor. Üstelik Yemekli Tekne Turu organizasyonunu dilediğiniz rota üzerine veya tercih edeceğiniz bir konum da hizmet alabiliyor ve misafirlerinizle birlikte dünyanın en güzel manzarasının eşliğinde eşsiz lezzetlere ulaşıyorsunuz.

 Yemekli Tekne Turu organizasyonunu dilerseniz küçük gruplar için tercih edebileceğiniz gibi, örneğin şirketinizin moral yemeklerini veya hassas nitelikteki iş toplantılarınızı bu organizasyon dahilinde yapabilirsiniz.

 Yemekli Tekne Turu size özel bir organizasyondur. Bu noktada hizmet standartları size özel belirlenecektir.İçeriğe dair tüm detaylara sizin karar verebilme opsiyonunuz mevcuttur. Bizimle konu hakkında doğrudan kontak kurarak detaylar hakkında daha detaylı bilgi alabilir,uygunluğa göre uygun zaman için rezervasyon yaptırabilirsiniz..

Call Now ButtonBizi arayın?