Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar
Yatta doğum günü kutlaması

Yatta Doğum Günü

 

 Doğum günleri hayatımızın en özel zamanları ve onları dostlarımızla birlikte yatta doğum günü eşliğinde kutlamak elbette hepimizin hakkıdır. Tabii kendi doğum günlerimiz kadar sevdiklerimizin doğum günlerine de özen gösterir ve onlar için sürprizler de yaparız.

 Denizin üzerinde eğlencenin doruklarına çıkabilir kendinizin veya sevdiklerinizin doğum gününde keyfi en küçük zerresine kadar hissedebilirsiniz. Boğazda doğum günü turlarınızı ister yemekli tur sonrası ister kokteylli tur sonrasında veya aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. İsteğe göre seçtiğiniz özel kelimeleri lazer eşliğinde boğaz köprüsüne yansıtarak da gerçekleştirebilirsiniz.

 Doğum günü için süslemeleri kendiniz turdan önce tekneye gelip yada belirtmiş olduğunuz tarzda süslemeyi bizlerde yapabiliriz.

 Turlar minimum 2 saat maximum 4 saat üzerinden gerçekleştirilir.Doğum günü pastası ve içecekler  veya atıştırmalıkları siz kendinizde getirebilirsiniz isteğe göre biz de ayarlayabiliriz.

 Gerçekleştireceğiniz turu beğenmiş olduğunuz yatımızın müsait durumuna göre rezerve ettirebilirsiniz.Hem duygulu anlar yaşamak hem de doyasıya eğlenmek için boğazda doğum günü partisi mükemmel bir fikir.

 Doğum günü için kiraya verdiğimiz tüm yat ve teknelerin kaliteli ses sistemleri vardır.Bu ses sistemini kullanmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez. Yanınızda getireceğiniz usb veya telden bağlanıp müziğin ritmini kendinizde ayarlayabilirsiniz.

 Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz. Teknede doğum günü organizasyonu fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

Call Now ButtonBizi arayın?