Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar
Yatta doğum günü kutlaması

Yatta Doğum Günü

 

 

 

Yatta Doğum Günü

Doğum günleri hayatımızın en özel zamanları ve onları dostlarımızla birlikte yatta doğum günü eşliğinde kutlamak elbette hepimizin hakkıdır. Tabii kendi doğum günlerimiz kadar sevdiklerimizin doğum günlerine de özen gösterir ve onlar için sürprizler de yaparız.

 Denizin üzerinde eğlencenin doruklarına çıkabilir kendinizin veya sevdiklerinizin doğum gününde keyfi en küçük zerresine kadar hissedebilirsiniz.Yatta doğum günü turlarınızı ister yemekli tur sonrası ister kokteylli tur sonrasında veya aynı anda gerçekleştirebilirsiniz. İsteğe göre seçtiğiniz özel kelimeleri lazer eşliğinde boğaz köprüsüne yansıtarak da gerçekleştirebilirsiniz.

 Doğum günü için süslemeleri kendiniz turdan önce tekneye gelip yada belirtmiş olduğunuz tarzda süslemeyi bizlerde yapabiliriz.

 Turlar minimum 2 saat maximum 4 saat üzerinden gerçekleştirilir.Doğum günü pastası ve içecekler  veya atıştırmalıkları siz kendinizde getirebilirsiniz isteğe göre biz de ayarlayabiliriz.

 Gerçekleştireceğiniz turu beğenmiş olduğunuz yatımızın müsait durumuna göre rezerve ettirebilirsiniz.Hem duygulu anlar yaşamak hem de doyasıya eğlenmek için boğazda doğum günü partisi mükemmel bir fikir.

 Doğum günü için kiraya verdiğimiz tüm yat ve teknelerin kaliteli ses sistemleri vardır.Bu ses sistemini kullanmak için herhangi bir ücret ödenmesi gerekmez. Yanınızda getireceğiniz usb veya telden bağlanıp müziğin ritmini kendinizde ayarlayabilirsiniz.

Teknede Doğum Günü 

 Her insan için senede yalnızca bir defa gerçekleşen, en özel günlerin başında gelir doğum günleri.  Özel günlerin önemi Her kişi için değişkenlik gösterse bile herkesin yüzündeki gülümseme mutluluğu yansıtmalıdır. Organizasyon firmamız, sizlere bu özel günler için doğum günü süslemeleri, doğum günü animasyonları, teknede doğum günü partisi eğlenceleri konusunda taleplerinize ve bütçenize yönelik nitelikli ve ekonomik çözümler sunar

 Tekne ve yatlarımızı ister grup halinde ister özel olarak kiralama yapabilme imkanına sahipsiniz. İstediğiniz saatler arasında kiralama yaparak belirlediğiniz kadar turu sürdürebilirsiniz. Teknede doğum günü  fiyatları ve tekne rezervasyonlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz..

       

Call Now ButtonBizi arayın?