Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar
KIZ KULESİ ÖNÜNDE EVLİLİK TEKLİFİ

Kız Kulesinde Evlilik Teklifi

 Yatta Kız Kulesi Evlilik Teklifi

 Kadınlar evlilik tekliflerinin çok özel olmasını ister. Erkeklerde bir ömür boyu yaşayacağı eşinin bu anlarda ayaklarını yerden kesmek istemektedir. Erkek kendisinin ve eşinin asla unutmayacağı bir teklifle gönüllere kazınmak ister. Yatta kız kulesi evlilik teklifi eşlerin eşsiz anlar yaşayacağı bir zaman dilimi olmaktadır. Düşünmek bile insanı etkileyici bir büyü altında bırakır. Boğazın muhteşem güzelliği ile kız kulesinin harmanlandığı mükemmel bir ortam yaşatılmaktadır. Son zamanların evlilik teklifleri modasına bu konsept katılmıştır. Yaratıcı fikirlerle dolu olan bu organizasyonlar evlilik teklifi bekleyen eşlerin en büyük arzusudur. İster müstakbel eş adayınız ile ister arkadaşlarınızla muhteşem bir gece sizleri beklemektedir. Geceyi ise sürpriz bir teklifle taçlandırabilirsiniz. Bu teklifin ise kız kulesi karşısında olması heyecanın daha da artmasına sebep olmaktadır.Günümüz koşullarında yatta düzenlenen organizasyonlara etkili bir düzeyde ilgi gösterildiğini biliyoruz. Bu kapsamda yatta evlilik konsepti söz konusu olduğunda da karşımıza mükemmel alternatif seçenekler çıkmaktadır. Siz de sevdiklerinize özel bir organizasyonun içerisinde yer almak isterseniz; Kız Kulesi eşliğinde mükemmel bir etkinliğe imzanızı atabilirsiniz!

Yatta Evlilik Konsepti

Profesyonel bir ekip tarafından bu gece en ince ayrıntısına kadar düşünülmektedir. Masa düzeninden menüde yer alan yemeklere kadar her şey özel olarak hazırlanır. Bulunduğunuz yat romantik geceye uygun olarak ışıklandırılmaktadır. Diğer yandan boğaz köprüsünün muhteşem ışıkları altında lazer gösterileri yapılır.

Hatta evlilik teklifiniz köprünün altında kayan yazı eşliğinde belirmektedir. Dilerseniz zevkine göre ortamı siz de hazırlayabilirsiniz. Kullanılan yatlar sadece güzel havalarda değil dört mevsime uygun olarak tasarlanmaktadır.

Yatta Evlilik Teklifi Ücretleri ve Ekstralar

Evlilik teklifleri standart konseptte seçilebileceği gibi paket seçenekleri de mevcuttur. Her paketin içinde farklı bir organizasyon bulunmaktadır. Dolayısıyla fiyatlar isteğe göre değişkenlik gösterir. Ancak her bütçeye uygun ekonomik fiyatlarla bu organizasyonlar yapılmaktadır. Kesinlikle bu teklif verilecek paraya değecektir.

Ömür boyu anılarınızda ilk günkü gibi kalmaya devam edecektir. Kemancı, ışık gösterileri, lazer ve volkan gösterileri gibi hizmetler ekstra ücretlere neden olabilmektedir. Yatta kız kulesi evlilik teklifi detaylı bilgi için mutlaka organizasyon firması ile irtibata geçilmelidir.

https://www.youtube.com/watch?v=WRng12rETNc

 

kız kulesi evlenme teklifi
kız kulesi önünde evlilik teklifi
kız kulesi önünde evlilik teklifi
kız kulesi önünde evlenme teklifi
kız kulesi önünde evlenme teklifi
kız kulesi önünde evlenme teklifi
kız kulesi önünde evlenme teklifi
 

Sayfayı Paylaş

Bizi takip edin!

Call Now ButtonBizi arayın?