Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Yatta Mezuniyet Balosu

Teknede Mezuniyet Balosu 

Tüm öğrenci kardeşlerimiz ! Uzun bir maratonu bitirdiniz ve mezuniyetinizi kutlamak istiyorsunuz. Öyleyse teknede mezuniyet balosu tam size göre.

 Öğretim hayatı sonunda lise ve üniversite öğrencilerinin arkadaşlarına ve değerli öğretmenlerine veda etmek için düzenledikleri yıl sonu partileri artık gelenek haline gelmiştir. Öğrenim hayatınızda karşılaştığınız tüm zorluk ve stresi mezuniyet kutlaması ile bir kenara bırakıp hayatınızın geri kalanını planlama vakti gelmiştir.

 Teknede mezuniyet balosu düzenlemeniz için birbirinden şık teknelerimiz hizmetinizdedir. İster 20 kişi ister 200 kişiye kadar düzenlenebilen mezuniyet törenleri boğazın muhteşem manzarası ile      unutulmaz bir anı haline gelmektedir. Sadece size özel tekneler ile yapılan mezuniyet partileri         birbirinden özel menüler ve müzikler ile doyasıya eğlenebilirsiniz.

 Lüks yat ile yapılan bu mezuniyetler törenleri oldukça şık, iç içe ve sıcak bir ortamda yapılmaktadır. Kişi sayısı yirmi üzerinde olan gruplar için ise birbirinden şık davet teknelerimiz bu unutulmaz güne ev sahipliği yapabilmek için hazırdır. Teknede mezuniyet fiyatları tamamen öğrenci dostu olmakla beraber elimizden gelen tüm olanakları sağlamak için yardımcı olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi arayın?