Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar
Yatta Bekarlığa Veda Partisi

Yatta Bekarlığa Veda Partisi

Yatta bekarlığa veda partisi bayan ve bayların hiçbir şeye karışmadan evlilik öncesi samimi olduğu arkadaşları ile beraber son kez doyasıya eğlenebilecekleri gece veya gece planlamasıdır. Son senelerde özellikle bayanların tercih etmiş olduğu Boğaz eşliğinde bekarlığa veda turları başka mekanların aksine sadece seçmiş olduğunuz arkadaşlarınızın bulunduğu ortamı size hazır eder. Talepleriniz doğrultusunda ister yemekle ister yemeksiz geziler halinde düzenlemek mümkündür. Yat içinde süsleme olarak volkan konfeti havai fişek lazer gösterisi yemek fasıl yaş pasta ve müzik hizmetlerini firmamız tarafından sizlere sağlanacaktır. Sizlerin yapması gereken tek şey arkadaşlarınızla beraber aynı kıyafetleri ya da farklı kıyafetleri giyip yatta bulunmanızdır.

Tekne Eşliğinde Bekarlığa Veda Partisi

Yatta bekarlığa veda partisi İstanbul Boğazı’nda hiç kimsenin sizi göremeyeceği koylarda eğlenmenize olanak tanır. Bayan garson, bayan DJ, bayan fotoğrafçı gibi talepleriniz de ayrıntılı bir şekilde gerçekleştirilebilir. Yapmanız gereken birkaç hafta öncesinden bizimle iletişime geçip o günü sabırsızlıkla bekliyor olmanızdır. Gezi süresi yemek menüsü kişi sayısı ve hafta içi ya da hafta sonu tarihi ve ilave hizmetlere göre ücretler belirlenir. Hafta içi fiyatlar daha uygun olmakla beraber talep etmeniz doğrultusunda 100 kişiye kadar bu mutlu gününüzü düzenleyerek kutlama yapabilirsiniz.

Yatta Bekarlığa Veda Partisi Fiyatları

Yatta bekarlara veda partisi hafta içi ve hafta sonu fark etmeden saatlik olarak fiyatı hesaplanır. Bekarlığa veda turları sırasında profesyonel fotoğraf ve video hizmeti almakta mümkündür. Bekar olarak geçirebileceğiniz son günlerinizden bir tanesi olan bugünü organize etmemizi isterseniz bizler ekip olarak hazırız. Kalitesi  garanti olan yemekler ve eğlence eşliğinde belki de çocuklarınız ile beraber izleyeceğiniz bu günü kusursuz bir şekilde gerçekleştirebiliriz.

Yatta Bekarlığa Veda partisi Yapılması İçin Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Dilerseniz önceden gelip tekne ya da yatı görebilir organizasyonunuzun nasıl geçeceği hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Talep etmeniz doğrultusunda WhatsApp üzerinden görselleri görebilir toplam ücretin üçte birini verilmiş olan hesaba yatırdığınız takdirde rezervasyon talebiniz sisteminize yazılı hale getirip tur gününü belirleyebilirsiniz.

Yatta Bekarlığa Veda partisi Yapılması İçin Rezervasyon Nasıl Yapılır?

Düğünden önce kız kıza doyası ya eğleneceğiniz bir bekarlığa veda partisi için yatlar en çok tercih edilen seçenekler arasında yer alır. 8 ya da 10 kişilik yakın arkadaşlarınız ile samimi ve eğlenceli bir organizasyon yapmak istiyorsanız yatta bekarlığa veda partisi seçeneğini düşünebilirsiniz. İster boğazın ister Ege’nin ya da Akdeniz’in mavi sularını eğlenceli yolculuk için tercih edebilirsiniz. Bekarlığa veda partisinde dans müzik ve tabi manzaranın tadını çıkarmak istersen canlı müzik ekipleri ve DJ ve dansçıları dahil edebilirsiniz.

Yatta bekarlığa veda partisi süslerine de değinmeden geçmemek gerekir. Bir düğün mekanı kadar geniş alana sahip bulunmadığı için yatlarda süsleme seçenekleri sınırlı şekildedir. Genellikle yatta bekarlığa  veda parti süsleri olarak bir dev balonların yer aldığını söyleyebiliriz. Fiyat içinde asıl aksesuarlar bu eğlenceye katılmış olan davetlilerin üzerinde yer alıyor.

Yatta bekarlığı veda partisi gerçekleştirirken veda tişörtleri giyerek eğlenceli fotoğraflar çektirebilirsiniz. Sizler de evet cevabından önce son bir kez eğlenmeye karar verdiyseniz böyle bir eğlence düzenleyebilirsiniz yıllarca beraber olduğunuz arkadaşlarınız ile yat içinde bekarlığa veda partisi düzenleyebilirsiniz. Daha evvel yaşamadığınız ve belki de yaşamayacağınız bekarlığa veda partisi senelerce anlatacağınız bir anıya  ve en güzel hatıralar arasında yerini alacaktır. Kaliteli bir şekilde sunmuş olduğumuz yat kiralama hizmetinde sizler de zaman geçirmeden yararlanabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Call Now ButtonBizi arayın?