Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Yüzme Turları

yatta yüzme turu

Yatta Yüzme Turu

 Günün 24 saatinde arzu ettiğiniz iskeleden kalkış yapılır. Yemekli ya da kokteyl ikramlı kiralama hizmetimizden faydalanabilirsiniz ya da yalnızca yat kiralayıp ikramlarınızı kendiniz de getirebilirsiniz. Firmamızın verdiği hizmetlerden faydalanarak, kiraladığınız yatlar ile  masmavi güzellikleri tanıklık ederek hayatınızın tüm sıkıntılarından uzaklaşacaksınız.Yatta yüzme turu ile farklı koylarda denize girerek serinleme fırsatı bulabilirsiniz.

Yüzme Turları  Nasıl Yapılır?

 Yüzme turları, kişilere ve gruplara özel olarak ayarlanmaktadır. Bu yüzden, farklı kişiler başka gruplara dahil olamazlar. Misafirler 15 dk. önceden anlaşma yapılan iskelede hazır olmalıdır, tekne ve yatlarımız sabah Belirtilen saatte, önceden belirlenen iskeleye yanaşarak misafirler davet edilir. Misafirlerin gelmesi ile beraber Boğaziçi ve Adalar da bulunan yüzme yapılacak koylara doğru seyredilmeye başlanır. Seyir esnasında kahvaltı hizmetimiz başlar. Müşteri isterse kahvaltı hizmetini kendisi karşılayabilir. Yüzme turları da kahvaltı ve yemek esnasında alkol  servisi yapılmamaktadır. Müşteri kendi alkollü içeceğini yanında getirebilir. Yüzme yapılacak yerin akıntısız, temiz ve çok fazla derin olmayan sığ alanlar tercih edilir. Tekne ve yatlarımız demirlenen koylardan gerekmedikçe farklı koylara seyretmez. Tekne ve yatlarımızda son sistem ses sistemleri bulunmaktadır. Gün boyunca her tarza uygun şarkılar çalarak eğlenmeniz sağlanmaktadır.

Yatta Yüzme turları ile şehrin stresinden uzak, huzur dolu saatler yaşamak istemez misiniz? Huzuru sağda solda aramayın,gelin dilediğiniz gün arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte boğazın mavi sularında yüzme keyfini bizlerle yaşayın..

 Poyraz köy ve Adalar civarında demir atan teknemizin size yaşatacağı güzelliklere akdenizin ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. İsteyenler teknemizin açık alanında minderlerde güne beraber şahit olalım. Temiz ve akıntısız bir suda yüzmenin verdiği mutluluk paha biçilemez…

 Bunaltıcı havalardan sıkılan ve tatil planlarını erteleyenler için firmamızın sunduğu yüzme turları tam size göre.Kaptanımız akıntısız ve temiz olan bölgeleri sizlere de danışarak belirledikten sonra demir atılabilir veya kapalı alanlarda serin rüzgarın keyfini sürebilirsiniz..

 Yüzme turlarımız tüm gün veya yarım gün olarak düzenlenebilir.Tüm gün boğaz veya adalar bölgesine yapılan teknede yüzme turları sabah 10’da başlayıp saat 18.00’e kadar devam eder.Dilerseniz bu zaman dilimini 1 saat erken veya 1 saat geç olarak size uygun saat aralığına ayarlayabiliriz..

 Yatta yüzme turu programında yiyecek ve içecekleri kendiniz temin edebilir.Dilerseniz seçmiş olduğunuz yemek menüsünü bizde hazırlayabiliriz..Yarı zamanlı yatta yüzme turları boğaz tarafına Beykoz sahiline yapılıp 4 saat sürmektedir.1 saat boğaz gezisinin ardından yüzmek için Beykoz sahiline yanaşılır.2 saat yüzme süresi verilir sonrasın da 1 saat boğaz turu ile yarı zamanlı yüzme turumuz tamamlanır.

 Güvenliğiniz için yatlarımız da çocuk ve yetişkinler için can yelekleri bulunmaktadır.Güverte kısmında bulunan minderlerimizde güneşlenebilir güneşin tadını çıkarabilirsiniz..

                                                                                                                        

Call Now ButtonBizi arayın?