Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Yüzme Turları

 Yatta Yüzme turları ile şehrin stresinden uzak, huzur dolu saatler yaşamak istemez misiniz? Huzuru sağda solda aramayın,gelin dilediğiniz gün arkadaşlarınızla veya ailenizle birlikte boğazın mavi sularında yüzme keyfini bizlerle yaşayın..

 Poyraz köy ve Adalar civarında demir atan teknemizin size yaşatacağı güzelliklere ak denizin ve güneşin keyfini çıkarabilirsiniz. İsteyenler teknemizin açık alanında minderlerde güne beraber şahit olalım. Temiz ve akıntısız bir suda yüzmenin verdiği mutluluk paha biçilemez…

 Bunaltıcı havalardan sıkılan ve tatil planlarını erteleyenler için firmamızın sunduğu yüzme turları tam size göre.Kaptanımız akıntısız ve temiz olan bölgeleri sizlere de danışarak belirledikten sonra demir atılabilir veya kapalı alanlarda serin rüzgarın keyfini sürebilirsiniz..

  Yüzme turlarımız tüm gün veya yarım gün olarak düzenlenebilir.Tüm gün boğaz veya adalar bölgesine yapılan teknede yüzme turları sabah 10’da başlayıp saat 18.00’e kadar devam eder.Dilerseniz bu zaman dilimini 1 saat erken veya 1 saat geç olarak size uygun saat aralığına ayarlayabiliriz..

 Yatta yüzme turu programında yiyecek ve içecekleri kendiniz temin edebilir.Dilerseniz seçmiş olduğunuz yemek menüsünü bizde hazırlayabiliriz..Yarı zamanlı yatta yüzme turları boğaz tarafına Beykoz sahiline yapılıp 4 saat sürmektedir.1 saat boğaz gezisinin ardından yüzmek için Beykoz sahiline yanaşılır.2 saat yüzme süresi verilir sonrasın da 1 saat boğaz turu ile yarı zamanlı yüzme turumuz tamamlanır.

 Güvenliğiniz için yatlarımız da çocuk ve yetişkinler için can yelekleri bulunmaktadır.Güverte kısmında bulunan minderlerimizde güneşlenebilir güneşin tadını çıkarabilirsiniz..

                                                                                                                        

Call Now ButtonBizi arayın?