Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Yat 4

 

Yatta Doğum Günü

 İstanbul Boğazı’nda 4 saatlik bir tekne turu ile Türk mezelerinin lezzeti eşliğinde 2 kıta arasında Boğaz’da yemekli tur yolculuğuna çıkın. Bizans ve Osmanlı İmparatorluğu’ndan kalma anıtları hayretle seyrederken, halk dansları ve dansöz gibi eğlencelerin keyfini çıkarın.Ayrıca yatta doğum günü  kutlama söz konusu olduğunda; firmamız tarafından bu konuda size sağlanan pek çok alternatif seçenek yer almaktadır.

 Her yaşa ve herkese göre yatta  doğum günü organizasyonları firmamız tarafından en iyi şekilde gerçekleştirilmektedir. Sitemizi inceleyerek ve bizimle iletişime geçerek doğum günü organizasyon paketlerimizden yararlanabilirsiniz. 

İstanbul Boğazında Evlilik Teklifi

 Bunun yanı sıra her bütçeye uygun İstanbul Boğazı’nda evlilik teklifi paketlerimiz sayesinde bütçenize uygun seçimler yapabilir, tercihinize göre kendi evlilik teklifi paketinizi oluşturun. Sizlere sunduğumuz hizmetlerden faydalanmak isterseniz, havanın karardığı saatler evlilik teklifi organizasyonu için uygun olacaktır.

 Tercihinize göre yatta evlilik teklifi yemekli, kokteyl ikramlar eşliğinde ya da yemeksiz organizasyon talep edebilirsiniz. Yatta evlilik teklifi ardından anlaşılan süre sonunda başlangıç yapılan iskelede turumuz tamamlanır. Kiralık yat sekmesinden isteğinize en uygun yat seçeneklerimiz bulunmaktadır.

Call Now ButtonBizi arayın?