Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Yat 11

 

Yat Kiralama

 İstanbul boğazı gündüzde çok güzel ! Pazar günü İstanbulun kalabalığında nerede kahvaltı yapsam? Trafik var mıdır? derdine son verin. Kiralık yat ile güzel bir kahvaltı eşliğinde boğaz turu yaparak eşsiz ve mükemmel bir gün geçirebilirsiniz.

  Ayrıca yat kiralama ile boğazın en güzel koylarında denize girme keyfini yaşayabilir güneşin tadına varabilirsiniz. Genellikle büyük liman, fil burnu gibi Karadenize yakın en temiz bölgelerde demirleyerek denize girebilirsiniz. Dilerseniz rotayı adalara çevirerek adaların en güzel koylarında demirleyebiliriz.

 Yatta Kahvaltı Turu

 Teknede kahvaltı turu ile Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Ortaköy Camii, Rumeli Hisarı, Anadolu Hisarı, Perili Köşkü, Hidiv Kasrı gibi tarihi yerleri görmeniz imkânını bulabilirsiniz. Tarihi yerleri görerek yatta kahvaltı turu keyfi ayrı bir keyifli oluyor.

 Yatta kahvaltı turu keyfinizi ister açık terasımızda ister kapalı salonumuzda sürdürebilirsiniz. Yazın ısıtan güneş eşliğinde açık terasta kahvaltı keyfi daha bir güzel olurken kış mevsiminde kapalı salonlarımız daha çok tercih ediliyor. Böylece bütün bir haftanın yorgunluğunu teknemizde kahvaltı eşliğinde üstünüzden atabilirsiniz.

Call Now ButtonBizi arayın?