Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Yat 10

 

 Yatta Yüzme Turu

Yüzme Turu esnasında yüzmeye ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ekipmanlar tarafımızdan sağlanmaktadır. Eşsiz doğa manzarasına karşı güvertede güneşlenebilir veya İstanbul Boğazı’nın serin sularına kendinizi bırakabilirsiniz.

Yüzme Turu düzenlemek için belirlediğiniz tekne ve menülerden sonra rezervasyonunuzu yaptırırken bizlere tercih edeceğiniz ekipmanları belirtmeniz yeterli olacaktır.

 Bunların yanı sıra Teknede şirket toplantısı organizasyonunuz için özel olarak hazırlanmış masalarımız ve profesyonel ekibimizle birlikte hizmet veriyoruz. Firmanız çalışanlarına veya misafirlerinize teknede iş yemeği sunarak firmanıza prestij kazandırabilirsiniz. Teknede toplantı veya iş yemeğinin en özel avantajı organizasyonunuzu Avrupa ve Asya kıtaları arasında, İstanbul Boğazı’nın görkemli manzarası eşliğinde gerçekleştirmektir. Ekibinizi veya özel misafirlerinizi kapalı alanlar yerine boğazın sürekli değişen manzarası ve eşsiz güzelliği ile beraber, lüks bir yatta ve lezzetli bir menüyle ağırlayarak toplantılarınızı yapabilir ve isterseniz sonrasında unutulmaz bir eğlence yaşatabilirsiniz.

 Şirket toplantılarınız veya iş yemekleriniz için herhangi bir restoranda yapacağınız tüm organizasyonu şık ve konforlu teknelerimizde gerçekleştiriyoruz. 

Call Now ButtonBizi arayın?