Vip Yat Kiralama - Tekne ile Boğaz Turu ve Organizasyonlar

Yat 2

 Boğaz Turu

  Yat kiralama hizmetimizden faydalanarak bu bölgelere eşsiz bir ziyarette bulunabilirsiniz.Geçmişte Bizans ve Osmanlı gibi iki kudretli imparatorluğa başkentlik yapmış İstanbul gezilecek yerler, yapılabilecek aktiviteler açısından bir hayli zengin bir şehir. Asya ile Avrupa kıtalarının birbirlerine bağlandığı mega kentin tarihini ve doğasını keşfetmek için en iyi keyifli yöntem, boğaz turu ..Üstelik boğazı tekne ile gezerken trafikte yön bulma stresinden arınıp, yalnızca İstanbul’un güzelliklerine odaklanabilirsiniz.

  Konuklarının İstanbul’un tüm güzelliklerini değişik bir açıdan görmelerine olanak sağlamayı başaran firmamız  Boğaz Turları’nı gerçekleştiriyor. Yatta Boğaz Turu ile teknelerimiz yolculuklarına yoğun olarak Bebek,Arnavutköy,Kuruçeşme gibi merkezi noktalardan başlıyor.

 Kentin tarihi alanlarının ve doğal güzelliklerinin tadını huzur içerisinde çıkartmanıza olanak tanıyan turlarımızın kalkış noktalarına kendi aracınızla da rahatça gidebilirsiniz. Çünkü Boğaz Turu başlangıcı için seçilen nerdeyse tüm iskelelerin çevresinde, aracınızı güvenle park edebileceğiniz bir çok alan bulunuyor.

 

Call Now ButtonBizi arayın?